Ubytování

Nově vám nabízíme ubytování v krásném apartmánu v penzionu U Zlaté stoky, který najdete jen 100 metrů od třeboňského náměstí. Rodinný apartmán ocení všichni, kdo mají rádi ubytování v historickém centru, kousek od veškerého dění ve městě, kousek od všech památek, muzeí, kaváren a restaurací.

Apartmán má k dispozici venkovní posezení na pavlači, je možné také využít zatravněný dvorek. Zadními dveřmi je možné vyjít přímo na kolonádu Bertiných lázní.

Apartmán je velmi prostorný a plně vybavený troubou, mikrovlnou troubou, ledničkou. Skládá se ze 2 pokojů, z kuchyně a jednoho pokoje vedou okna do Husovy ulice s výhledem na historické centrum. V přízemí domu lze uzamknout kola a najdete zde také prodejnu sportovního oblečení. Do apartmánu vedou schody, jedná se o historický dům, ubytování tedy není bezbariérové.Čistotní pejskové jsou vítáni.

Rezervace pokoje a informace o dostupnosti pokojů :
Tel: 724820178
Email: recepce[zavinac]trebonvmarcipanu.cz

 

Cena za apartmán za 1 noc: 2700,- Kč, Na 2-4 noci : 2600,- Kč/noc a na více jak 5 nocí 2500 Kč/noc.

VÝHERCEM SOUTĚŽE O 2 NOCI V PENZIONU U ZLATÉ STOKY PRO 2 OSOBY SE STÁVÁ SOŇA ZOURKOVÁ Z PRAHY. Gratulujeme Pro ostaní účastníky soutěže nabízíme 10% slevu z ceny ubytování - při rezervaci použijte heslo "SOUTĚŽ"

 

Ceny jsou uvedené za noc a nezahrnují lázeňskou taxu. Ceny jsou bez snídaně.

Jako bonus od nás hosté dostanou vstupenku do expozice Třeboň v marcipánu zdarma, 20% slevu na vstupenku do Muzea čokolády a marcipánu v Táboře, 20% slevu na nákup v prodejně Třeboň v marcipánu a welcome drink (šálek teplé čokolády). Při pobytu na minimálně 3 noci získáváte voucher na modelování z marcipánu pro 2 osoby, při pobytu na minimálně 7 nocí dostanete od nás sladký dárek

Fotogalerie