Ubytování

Ubytování v penzionu U Zlaté stoky najdete jen 100 metrů od třeboňského náměstí. Celková kapacita penzionu je až 18 osob - k dispozici je vnitřní zahrada s posezením. K dispozici je kolárna, gril.

Rezervace pokoje a informace o dostupnosti pokojů: Petra Kovandová, tel. 602 258 409

 

Penzion nabízí

Vítkův pokoj (až 3 osoby)

- Dvojlůžkový pokoj s manželskou postelí, s výhledem na Zlatou stoku. Pokoj se nachází v přízemí, příjemné je posezení na společné zahradě. Pokoj má samostatnou koupelnu a WC, TV, ledničku

dlouhodobě pronajato

 

Turistický pokoj (až 3 osoby)

s oddělenými postelemi, rozkládací pohovkou v přízemí s posezením na zahradě. Pokoj má samostatnou koupelnu a WC, ledničku, TV

dlouhodobě pronajato

     

Zlatý apartmán (až 4 osoby)

pokoj se nachází v patře penzionu, disponuje malou kuchyňkou, samostatnou koupelnou. V pokoji je manželská postel + 2 samostatná pevná lůžka. Z oken je výhled na Zlatou stoku a kolonádu k lázním Berta. Posezení je možné na pavlači, která je společná s druhým pokojem. Možno posedět i ve společné chodbě v případě špatného počasí.Klidný pokoj, v létě příjemný přirozenou klimatizací starého domu.

cena podle počtu osob a délky pobytu

 

Kovový apartmán (až 3 osoby)

s malou kuchyňkou (manželská postel + 1 samostatné lůžko) s posezením na pavlači. Romantický pokoj s kovovým nábytkem, okna do zahrady. Absolutní klid i příjemný chládek, přitom kousek od náměstí.

cena podle počtu osob a délky pobytu

 

Velký rodinný apartmán

1. pokoj - manželská postel + rozkládací lůžko; 2. pokoj - dvě samostatné postele; 3. pokoj - jedno lůžko.
Apartmán je prostorný (110 m2), má samostatný balkon a plně vybavenou kuchyni včetně myčky. Příjemný chládek, díky velikosti apartmánu dostatečné soukromí. Z pavlače výhled do uzavřené zahrady, kde je možné hrát šipky, badmington, grilovat. Přístup do apartmánu je po schodech.

kapacita až 6 osob
cena za týden v hlavní sezóně 25000,- Kč/apartmán (možné domluvit i kratší pobyt)

Fotogalerie