Ubytování

Ubytování v penzionu U Zlaté stoky najdete jen 100 metrů od třeboňského náměstí. Pro koho je ubytování ideální ? - partu kamarádů, kteří chtějí lehce sportovat, lehce kulturu, užít si polohy v centru, kde jsou v okolí všechny restaurace, kavárny a kulturní dění (celková kapacita penzionu je až 18 osob - k dispozici je vnitřní zahrada s posezením. K dispozici je i kolárna, gril.

Penzion nabízí

Pokoj dvojlůžkový

- Dvojlůžkový pokoj s manželskou postelí, s výhledem na Zlatou stoku. Pokoj se nachází v přízemí, příjemné je posezení na společné zahradě. Pokoj má samostatnou koupelnu a WC, TV, ledničku

dlouhodobě pronajato

 

Pokoj dvojlůžkový (s možností přistýlky)

s oddělenými postelemi, rozkládací pohovkou v přízemí s posezením na zahradě. Pokoj má samostatnou koupelnu a WC, ledničku, TV

dlouhodobě pronajato

     

Pokoj 4 lůžkový (Zlatý)

pokoj se nachází v patře penzionu, disponuje malou kuchyňkou, samostatnou koupelnou. V pokoji je manželská postel + 2 samostatná pevná lůžka. Z oken je výhled na Zlatou stoku a kolonádu k lázním Berta. Posezení je možné na pavlači, která je společná s druhým pokojem. Možno posedět i ve společné chodbě v případě špatného počasí.Klidný pokoj, v létě příjemný přirozenou klimatizací starého domu. Volné termíny : od 30.8.

cena podle počtu osob a délky pobytu

 

Pokoj 3 lůžkový (Kovový)

s malou kuchyňkou (manželská postel + 1 samostatné lůžko) s posezením na pavlači. Romantický pokoj s kovovým nábytkem, okna do zahrady. Absolutní klid i příjemný chládek, přitom kousek od náměstí. Volné termíny : 15.-21.8., od 22.8.

cena podle počtu osob a délky pobytu

 

Velký rodinný apartmán

1.pokoj manželská postel + rozkládací lůžko; 2.pokoj - dvě samostatné postele; 3.pokoj - jedno lůžko.
Apartmán je prostorný (11O m), má samostatný balkon a plně vybavenou kuchyni včetně myčky. Příjemný chládek, díky velikosti apartmánu dostatečné soukromí. Z pavlače výhled do uzavřené zahrady, kde je možné hrát šipky, badmington, grilovat. Přístup do apartmánu je po schodech. Volné termíny : 19.8.-25.8., od 30.8.

kapacita až 6 osob
cena za týden v hlavní sezóně: 25000,- Kč/apartmán (možné domluvit i kratší pobyt

 

Naším hostům dále nabízíme:

  • komentované prohlídky městem v Třeboni a v Táboře - cena 1500 Kč/prohlídku cca 90 min.-skupina max 20 osob
  • animační program pro vaše děti podle věku (kouzelník, hrátky s balonky a mnoho dalšího) - cena 3000 Kč/hodinu (rozsah dle dohody)
  • individuální přístup a spoustu tipů na výlet
  • pejskové vychovaní a čistotní jsou vítáni - 100 Kč/noc (pouze v některých pokojích)

 

Rezervace pokoje a informace o dostupnosti pokojů :
Tel: 724820178
Email: lenka.zelivska[zavinac]seznam.cz

 

Ceny jsou uvedené za noc a nezahrnují lázeňskou taxu. Ceny jsou bez snídaně. Snídaně neposkytujeme, ale doporučíme vám kam zajít.

Fotogalerie